Previous FrameNext Frame

عشق اینبار به دیوانه شدن می ارزد سوختن با تو چو پروانه شدن می ارزد

گرچه خاکسترم و همسفر باد ولی جستجوی تو به بی خانه شدن می ارزد

آخرین مطالب
راهنمای بیماران
  • اگر نیاز به اطلاعات بیشتر در هر زمینه از بیماری EB هستید، لطفا سوالات خود را در فرم زیر مطرح نمایید. تیم درمانی دبرا ایران آماده پاسخگویی به سوالات شما هموطنان عزیز است.

    پرسش و پاسخ

  • مجموعه فیلم های آموزشی مراقبت از نوزادان تازه متولد شده، مراقبت های کودکان، چگونگی مراقبت از زخم ها، اهمیت تغذیه در بیماران، اهمیت مشاوره ژنتیک، روانشناسی رفتار با بیمار و… به شما این امکان را می دهد تا بتوانید در کمترین زمان ممکن، اصول ابتدایی مراقبت های بیماری EB را فرا گیرید.

از زبان بیماران
  • اسم من الناز است. من 7 سال دارم و مبتلا به EB هستم. پدر و مادرم از من مراقبت می‌کنند و من را برای درمان به تهران می‌‌آورند. من می‌خواهم در آینده پزشک شوم و بچه‌های بیمار را درمان کنم. آرزو می‌کنم زودتر خوب بشوم تا بتوانم به راحتی مثل دوستانم بازی کنم. من می‌خواهم همه با من دوست باشند و از من دور نشوند. پزشک من مهربان است و من را درمان می‌کند. من دوستان زیادی مثل خودم در بیمارستان پیدا کرده‌ام.

    - الناز حمیدی, CEO, Company
  • من مادر یک پسر 6 ساله مبتلا به EB هستم. وقتی فرزندم به دنیا آمد هیچکس نمی‌دانست چه بلایی به سر او آمده است. پسر من از گردن تا نوک انگشتان پایش بانداژ می‌شود. اگر بدن پسرم بانداژ نشود، او قادر به ادامه زندگی نخواهد بود. بانداژهای استفاده شده باعث جلوگیری از آسیب پوستی و عفونت می‌شود. مراقبت از یک کودک مبتلا به EB بسیار سخت و احساسی است. هزینه‌ بانداژهای مصرفی بسیار بالا بوده و این مشکلات ما را دوچندان می‌کند. تنها درمان بیماران مبتلا به EB بانداژ کردن روزانه است.

    - شیما آیتی, CEO, Company

Fear Itself Speech 修改 文章 英文 click through the following web site | Advanced Trading Tools · Learn How to Trade opciones binarias demo click here now
Loan Canada go credit visit their website