جراح بینی طبیعی

جراح بینی طبیعی

جراح بینی طبیعی میتواند دارای چندین ویژگی باشد با توجه به این موارد  می توانید جراح بینی طبیعی را به درستی انتخاب کنید   ازاین موارد می توان به مهارت کاری ، اخلاق همچنین میزان تحصیلات  جراح اشاره کرد .

 

انتخاب بهترین جراح بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی در چند سال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است، در چندین سال اخیر افراد بسیاری به سراغ  جراحانی می رفتند تا بینی‌های عروسکی برای آنها ایجاد کند. درواقع متقاضی این نوع از بینی ها بیشتر مربوط به گذشته است نه زمان حال، البته هنوز هم افرادی وجود دارند که بینی‌های عروسکی را از حالت طبیعی ترجیح دهند ولی امروزه به طور چشمگیری طرفداران جراحی‌های زیبایی طبیعی بینی بیشتر شده است و متقاضیان  زیادی به جراح بینی طبیعی روی می آورند.

انتخاب جراح بینی خوب کار سختی است، بسیاری ازمتخصصین درجلسات اول وعده جراحی طبیعی خوبی را به افراد میدهند  اما پس ازجراحی بیماران  با نارضایتی به مطب متخصص مراجعه کرده و شاید چندین جراحی برای بهبودی بینی اودرجهت طبیعی شدن بینی مجبور به انجام آن باشند، توجه به این موضوع که جراح بینی دارای چقدر سوابق کاری و تجربه میباشد می‌تواند به مراجعه‌کنندگان درانتخاب جراح بینی یاری کند.

نقش جراح بینی در جراحی بینی

امروزه جراحی بینی دارای طرفداران بسیاری است . اما اکثرا  آن‌ها بدون تحقیق و بررسی در مورد آنها و تنها برای کوچک کردن  بینی خود به آن‌ها مراجعه می‌کنند .

انتخاب بهترین جراح بینی طبیعی پیش از مراحل عمل زیبایی بسیار مهم است و شما با توجه به درخواستی  که دارید باید به متخصصی مراجعه کنید که در زمینه زیبایی تجربه و تبحر داشته بشاد همچنین تحصیلات لازم  را در این زمینه دارا باشد .

شما میتوانید سوابق و تجربه های حراح برا با توجه به نوع بینی که داریئد مورد بررسی قرار دهید. و سپس بهترین جراح بینی را به راحتی انتخاب نمائید  . درجراحی زیبایی به‌خصوص جراحی بینی به‌ هیچ عنوان بدون تحقیق در مورد جراح به آن اقدام ننمائید.

 

تفاوت جراحی بینی عروسکی و جراحی بینی طبیعی

هنگامی که یک فرد برای جراحی بینی اقدام می نماید باید در رابطه با نوع جراحی که میخواهد انجام دهد تصمیم گیری نماید تا درباره ی آن تصمیم جراحی بینی عروسکی ویا جراحی بینی طبیعی انجام دهید .

 

فرق بین این دو در این است که در جراحی بینی عروسکی مهم ترین موضوع زاویه بین لب بالا و بینی است.

اما جراح بینی طبیعی این زاویه را در حدود ۹۰ درجه برقرار میکند و درعمل جراحی بینی فانتزی ۱۰۵ درجه خواهد بود .

البته زاویه ها  براساس زیبایی افراد در سطح جهان ، درعلم زیبا شناسی تعریف و در انجام جراحی های زیبایی از جمله عمل جراحی زیبایی بینی ، به جراحان کمک زیادی را میکنند.

جراح بینی طبیعی درجراحی بینی این را در نظر دارد  تا این زیبایی ها را به ویژه در نوک بینی و سوراخ های آن و محل برش ها طوری  انتخاب کند که بینی فرم طبیعی داشته باشد و مصنوعی به نظر نیاید.

در جراحی بینی  عروسکی، نوک بینی  در صورت امکان کمی به سمت بالا میرود و زاویه بینی با لب بالا بیشتراز زاویه بینی طبیعی است .

 

در انتخاب بهترین جراح بینی طبیعی به موارد زیر دقت کنید

– مهارت  و توانایی مناسب درجراحی در انتخاب جراح بینی طبیعی بسیار ضروری است

-برای آنکه جراح بینی طبیعی موفق باشد در جراحی خود باید دانش و اطلاعات  لازم را در موردعلوم زیبا شناختی را در اجزاء صورت داشته باشد .

– جراح بینی فرم طبیعی باید برای بیماران به اندازه کافی زمان برای  مشورت و دادن اطلاعات کافی را در نظر بگیرد.

-یک جراح بینی فرم طبیعی باید با بیمار خود رابطه دو طرفه برقرار نماید تا بیمار به راحتی بتواند به وی اعتماد کند.

یک جراح بینی طبیعی جلسات مشاوره را پس از جراحی بینی نیزبرای بیمار برقرار مینماید تا بیمار به بنی که میخواهد برسد.

-جراح بینی فرم طبیعی باید درمورد انواع بیماری که ممکن است بیمار داشته باشد مطلع شود.

 

جراحی بینی طبیعی چه ویژگی هایی دارد ؟

-جراح بینی طبیعی باید قوس خود را به صورت طبیعی داشته باشد

-شکل و محل قرار گیری سوراخ های بینی باید شکل طبیعی را داشته باشد

-نوک بینی نباید تیز و یا بسیار بالا باشد

-سوراخ های بینی نباید اندازه خیلی کوچکی داشته باشد و اندازه آنها یکسان باشد.

-جراح بینی فرم  طبیعی باید بین بینی و لب و پیشانی تعادل یکسانی را برقرار کند.

 

نحوه انتخاب جراح بینی طبیعی

-در انتخاب جراح بینی طبیعی از دوستان آشنایان و اقوام خود درباره جراح بینی بپرسید.

-اسامی جراحان بینی  با تجربه و خوب را به دست آورید و برای اطلاعات بیشتر در این مورد به کلینیک و یا مراکز زیبایی مراجعه کنید.

– در مراکز کلینیک یا مطب با بیماران درمورد نتیجه جراحی بینی از آنها سوالاتی بپرسید

-از پرسنل  وبیماران  دررابطه با  اخلاق و رفتار جراح تحقیق کنید.

– برای آشنا شدن بیشتر  با جراح بینی  طبیعی و جراحی بینی و تکنیک های انجام  سعی کنید یک جلسه را با وی مشاوره کنید.

-در جلسه مشاوره همه ی انتظارات خود را از جراحی به جراح بگویید.

 

قیمت جراحی بینی فرم طبیعی

هزینه جراحی بینی به نوع جراحی بینی که میخواهید انجام دهید بستگی دارد اما به طور کلی  بیشترین هزینه جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی به دستمزد جراح بینی طبیعی بسته است  .بنابراین ابتدا بدانید هزینه دستکزد جراحی بینی چقدر است  و سپس هزینه قسمت های دیگری مانند آزمایشات وهزینه  بیمارستان را نیز در نظر بگیرید.

هزینه جراحی بینی با توجه به دستمز  جراح بینی مشخص خواهد  شد به همین علت هروقت ازهزینه جراحی سوالی داشتید یک پاسخ متفاوت خواهید شنید .حتی بعضی از جراحان بینی فقط پس از معاینه بیمارهزینه جراحی را مشخص میکنند.

در آخر انتخاب بهترین جراح بینی طبیعی از مهم ترین مراحل اقدام برای جراحی بینی طبیعی است زیرا این انتخاب نقش موثری درایجاد نتایج مطلوب جراحی بینی دارد. جراح بینی باید دارای سابقه ای خوب در جراحی باشد و در انجام  انواع مختلفی از جراحی های بینی مانند جراحی بینی گوشتی، جراحی بینی استخوانی ، جراحی بینی طبیعی و انواع دیگر مهارت  و تجربه کافی کامل داشته باشد.رضایت بیماران از بیشترین درصد عوامل در انتخاب بهترین جراح بینی  طبیعی تاثیر بسیاری دارد. زیرا این رضایت باعث می شود تا با اطمینان خاطر جراحی بینی را انجام دهند..

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

16 + هشت =