جراحی سینه

جراحی پلاستیک سینه

جراحی سینه

جراحی پلاستیک سینه

جراحی سینه در حقیقت به کل عمل های  زیبایی سینه  اطلاق می شود پزشکان با انجام  جراحی پلاستیک سینه می توانند شکل ،حالت ، واندازه سینه ها را بهبود ببخشند و همچنین افرادی که به هر دلیلی مانند سرطان سینه  مجبور به  برداشتن سینه خود شده اند پس از برداشتن سینه با انجام جراحی پلاستیک سینه Tسینه های خود را ترمیم کنند و شکل وحالتی دوباره به آن بدهند.

 

جراحی پلاستیک سینه

 

شما با انجام جراحی پلاستیک سینه می توانید درظاهرسینه خود تغییراتی ایجاد کنید و این تغییرات را شما بعد از جراحی احساس می کنید .

درجراحی پلاستیک سینه با انجام روشهای مختلف جراحی زیبایی سینه پوست های اضافی دراین ناحیه به راحتی برداشته می شود ونوک سینه و حالت سینه شما را در جای مناسب خود قرار می گیرد . و شما سینه ای زیباتر و خوش فرم تری بعد از جراحی خواهید داشت.

 

چرا جراحی پلاستیک سینه انجام دهیم

یکی از دلایلی که خانم ها تمایل دارند جراحی سینه انجام دهند خوش فرم شدن وزیباتر شدن سینه ها است که این مشکل بیشتر در دوران بارداری و شیردهی برای فرد اتفاق می افتد.

زیرا در دوران بارداری در خانم ها برخی تغییرات ناخواسته ایجاد می شود که یکی از مهترین مشکلات افتادگی سینه ها است .

همچنین افراد بعد ازداشتن یک  کاهش وزن شدید در سینه های خود دچار شکل بد فرم می شوند.درهنگام کاهش وزن برخی از افراد دچار کاهش حجم سینه نیز می شوند  که فرد مجبور به انجام یکی از انواع جراحی پلاستیک سینه را انجام دهید.

به طور کلی جراحی پلاستیک سینه برای افرادی که  می خواهند سینه های خود را بزرگ کنند ، افرادی که می خواهند حجم سینه خود را کاهش ویا بازسازی سینه انجام دهند.

همان گونه که گفته شد شما با انجام جراحی پلاستیک سینه  می توانید ظاهر، اندازه و شکل سینه خود را بهبود ببخشید.

 

دلایل جراحی پلاستیک سینه

 

برخی از زنان احساس می‌کنند سینه‌هایشان کوچک است و به همین دلیل  این جراحی را انجام می دهند برخی دیگر از زنان به دلیل تغییراتی که در دوران بارداری درسینه آنها  بهوجود امده تمایل دارند  جراحی سینه را انجام دهند. برخی هم  برای بر طرف کردن عدم تقارن اندازه سینه از این روش استفاده می کنند.

 

 

افزایش حجم سینه (بزرگ کردن سینه)

 

در جراحی پلاستیک سینه برای برای بزرگ کردن سینه های که خیلی کوچک هستند از پروتزهای سینه استفاده می کنند پروتز سینه در زیرعضلات سینه یا بالای آن با ایجاد برشی قرار داده می شود.

جنس پروتزسینه ازجنس  سیلیکون می باشد و محتوای داخل این پروتز ها از سالین که همان آب نمک است یا ژل سیلیکونی پر می‌شوند. شما قبل از جراحی می توانید پروتز دلخواه خود را انتخاب کنید. در حال حاضر پروتزهای سالینی جزء پروتز سینه های است که بسبار استفاده می شود.

پروتزهای پر شده با ژل سیلیکونی هم از پروتزهای پر طرفدار می باشد البته به این نکته توجه کنید که قرار دادن پروتز سینه در بدن فرد نیز خطرات وعوارض جانبی به همراه دارد.

 

 

جراحی پلاستیک سینه و کاهش حجم سینه

جراحی کاهش حجم  سینه که همان کوچک کردن سینه است  اغلب مناسب خانم هایی است که سینه‌های بزرگ  وسینگین دارند که این سنگینی و بزرگی برای آنها ابجاد ناراحتی می کند. بزرگی سینه در زنان باعث درد گردن وکمردرد می شود .با انجام این  جراحی  پوست اضافی ، چربی و بافت های اضافه از این ناحیه تخلیه می شود.

 

کوچک کردن سینه با جراحی پلاستیک سینه

بازسازی و اصلاح سینه با جراحی پلاستیک سینه

جراحی پلاستیک سینه که بیشتر برای ترمیم و اصلاح سینه در زنان استفاده می شود باسازی و اصلاح سینه بیشتر برای زنانی استفاده می شود که سینه های خود را به دلیل سرطان سینه ازدست داده اندو سینه های آنها دچار مشکل شده است وبه کمک جراحی پلاستیک سینه به اصلاح شکل، ظاهر و حجم  سینه فرد می پردازند .

پزشکان برای این بیماران به کمک پروتز بافت‌های سینه  بیماررا  اصلاح می کنند . اگرنیاز باشد که پروتز سینه درسینه فرد قراربگیرد باید این پروتز با اندازه درستی تعیین شود.واین  پروتزباید درزیرعضلات سینه قرارمی‌گیرد. درجراحی پلاستیک سینه با کمک بافت‌های خود بیماراین قسمت را اصلاح می کند.

 

چه افرادی نباید جراحی پلاستیک سینه انجام دهند

– افردی که  سایز سینه هایی مناسب و با اندازه ی خوبی هستند بهتر است این جراحی را انجام ندهند.

– افرادی که مشکلات روحی و یا خانوادگی دارند بهتر است این جراحی را انجام ندهند.

– افرادی که  می خواهند این جراحی را به اصرارافراد دیگری  مانند همسر ، دوست انجام دهند گزینه مناسب این جراحی نیستند.

 

 

انواع جراحی پلاستیک سینه

لیفت سینه

لیفت سینه  یکی از جراحی های زیبایی سینه است که برای بالا کشیدن سینه هایی  افراد انجام می شود این روش جراحی برای خانم هایی که به دلایل مختلفی دچار  افتادگی  سینه شده اند انجام می شود این مشکل در بیشتر افراد به دلیل بارداری و شیردهی ایجاد می شود.

 

پروتز سینه

پروتز سینه همان گونه که برای بزرگ کردن سینه هایی که کوچک هستند استفاده می شود  و یا اینکه فرد می تواند برای حجم دادن و خوش فرم کردن سینه های از این روش  استفاده کند از این نوع جراحی برای افرادی که سینه های کوچک دارند ویا تحت درمان سرطان سینه بوده اند که بخشی از بافت سینه خود را به صورت کامل از دست داده اند استفاده می شود بهترین جراح سینه سعی می کند سایز و نوع پروتز سینه را با توجه به آناتومی بدن فرد به او پیشنهاد دهد.

پروتز سینه و جراحی پلاستیک سینه

عمل ژنیکوماستی

ژنیکوماستی که یک نوع جراحی کوچک کردن سینه  برای آقایان است بزرگی سینه آقایان به دلایلی مانند مصرف دارو یا اختلالات هورمونی نامتعارف به وجود می آید با انجام جراحی پلاستیک سینه برای فرد این مشکل برطرف می شود.

 

ماموپلاستی

یکی از انواع جراحی پلاستیک سینه ماموپلاستی است این روش در حقیقت  همان جراحی کوچک کردن سینه  است  که برای کوچک کردن سینه ها  با حجم زیاد استفاده می شود.در این نوع از جراحی زیبایی سینه  نوک پستان بالاتر برده می شود .

 

هزینه جراحی پلاستیک  سینه

هزینه جراحی پلاستیک سینه با توجه به نوع جراحی پلاستیک سینه که فرد قصد دارد آن را انجام دهد متفاوت است اما به طور کلی می توان گفت که ،دستمزد جراح سینه ، اتاق جراحی و امکانات  کلینیک همه در هزینه جراحی سینه تاثیر گذار است برای اطلاع دقیق ازهزینه جراحی پلاستیک سینه با پزشک خود مشورت کنید.

جراحی زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

3 × دو =